کتاب قدم کلیک هایتان برچشم (نویسنده :استاد محمدرضا زائری ) را اولین بار در وبلاگ معبر سایبری فندرسک دیدم ( که فعلا به عمد توسط مدیران سرویس پرشین بلاگ نابود شده ) . بلافاصله کتاب را از سایت خوب پاتوق کتاب فردا سفارش دادم و چندروز بعد کتاب را تحویل گرفتم . همراه یک هدیه جالب ( یک کتابچه سبز رنگ کوچک ) که شرح حدیث عنوان بصری به انگلیسی و فارسی بود .

حدیث عنوان بصری را در سایت اسلام کوئست هم می تونید بخونید . اما این کتابچه خیلی زیباتر هست .

صبح روز جمعه ای که کتاب رو گرفتم و تا حدود ساعت 20 جمعه کامل خوندم . خیلی هیجان انگیز بود . حقیقتا استاد زائری شخصیتی هستند که بسیار در سال های گذشته سختی هایی رو متحمل شدند . وقتی که خیلی از نوجوانان به دنیا نیومده بودند ایشون در جوانی شون مجلات انگلیسی و عربی برای نوجوانان دنیا منتشر میکرده …


وقتی سایت استاد محمد رضا زائری رو بررسی کنید و خصوصا درباره خانه روزنامه نگاران جوان بخوانید متوجه قضیه خواهید شد . لینک مطلب مورد نظر رو در ادامه میذارم

تاریخ شفاهی خانه روزنامه نگاران جوان

http://www.zaeri.com/node/229

***

در کتاب قدم کلیک هایتان برچشم که برگرفته از وبلاگ نمایندگی مجاز هست مطالب خیلی جالبی رو میخونید . در این کتاب درباره امام موسی صدر گرامی میخونید ( که ای کاش همه نوجوانان ایران ایشون رو بشناسند ) در این کتاب درباره کشور لبنان و شیعیان ساکن اونجا میخوانید . در این کتاب دروغ هایی رو که درباره دست دادن با بانوان درباره امام موسی صدر هست رو میخونید (همراه پاسخ ) در این کتاب درباره حضرت سید حسن نصرالله می خونید و سخن رانی های حماسی ایشان که هر شنونده ای رو از هر مذهبی پر از سرور و شادی میکرده . 

دراین کتاب درباره انتخابات می خونید . در این کتاب درباره مجلس دولت و … میخونید .در این کتاب درباره آهنگ ها و موسیقی های رسانه های ایران و لبنان میخونید و تعجب میکنید که چرا در ایران میلیون آهنگ عاشقانه بدرد نخور هست که مشخص نیست تقدیم به کی ساخته شده اما در لبنان آهنگ های عاشقانه ای هست که خیلی راحت نام مبارک امام مهدی علیه السلام رو در میانش داره (ودر رسانه هاشون پخش میشه . )

در این کتاب درباره صداوسیما و تبلیغات تلویزیونی نوشته . دراین کتاب درباره فرهنگ و آینده ایرانی ها هم مطالب جالبی هست .

پیشنهاد ویژه دارم این کتاب رو در لیست اصلی خوندنی ها بزارید …  

سایت استاد زائری : http://www.zaeri.com 

سایت پاتوق کتاب فردا برای خرید کتاب 

توضیحات کتاب در سایت استاد http://www.zaeri.com/node/57 

***

مطالب مرتبط »» 

کتاب هدیه بدهید  

درباره کتاب پنجشنبه فیروزه ای